بلاگ

نصب لامپ های کم مصرف و LED

یراق سازه عماد

آموزش و نحوه ی لامپ هایLED

نصب لامپ های کم مصرف و LED : لامپ ها انواع مختلفی دارند و هرکدام با توجه به کاربردی که دارند در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. در بین لامپ ها باید لامپ به صرفه را انتخاب کرد تا احتیاج به تعویض مداوم نداشته باشد. در بین لامپ ها لامپ ال ای دی یکی از به صرفه ترین و با کیفیت ترین لامپ ها است. میتوان گفت که لامپ های( LED )  را همه افراد حداقل در یکی از اتاق های خود استفاده  می کنند. در زمان های گذشته از لامپ های رشته ایی استفاده می شد اما با پیشرفت تکنولوژی و صنعت برق و الکتریسیته، لامپ های LED   جای  لامپ های رشته را گرفته و محبوب شده اند. لامپ ها ال ای دی را میتوان با ولتاژ های متفاوت در موقعیت های مختلف استفاده کرد.لامپ های ال ای دی به دلیل طول عمر زیادی که دارند و در مقابل انرژی کمتری مصرف کرده و روشنایی خوبی را ارئه میدهند بسیار به صرفه بوده ومورد استفاده همه افراد قرار می گیرد. فراموش نشود که، لامپ های LED  از طریق دیود ها انرژی را به نور تبدیل می کنند. لامپ های ال ای دی را بیشتر به عنوان لامپ های کم مصرف میشناسند. اکثر مردم تمایل به نصب لامپ های کم مصرف و LED را دارند.

مراحل نصب لامپ های کم‌مصرف

اگر قصد خرید لامپ ال ای دی و یا لامپ های کم مصرف را دارید اما نمی دانید که به چه نحوی باید نصب گردند میتوانید از راه حل های زیر استفاده کنید.

به علت حساسیتی که برق دارد باید احتیاط کرد. نصب لامپ LED کار آسانی است و اگر مراحل زیر را انجام دهید و رعایت کنید خطری پیش نمی آید.

اما گاهی پیش می آید که حتی نصاب های مجرب هم برخی از نکات را فراموش می کنند. بهتر است که از یک نصاب مجرب برای نصب لامپ های LED و کم مصرف کمک بگیرید.

اگر قادر به پیدا کردن و کمک گرفتن از کسی نبودید میتوانید با رعایت کامل مراحل زیر لامپ ال ای دی را نصب کنید.

برای انتخاب لامپ باید به موقعیت مکانی که میخواهید نور در آن قسمت بیشتر باشد توجه کنید و خوب بررسی کنید که شاید لامپ دیگری برای آن موقعیت و مکان به صرفه تر باشد.

نکته دیگری که باید آن را ذکر کنیم این است که لامپ های LED اشکال متفاوتی دارند و اگر قصد خرید و نصب لامپ LED را دارید بهتر است که به شکل و ظاهر آن هم توجه کنید که چه شکل ظاهری برای موقعیت ومکان موردنظر شما مناسب است؟

انواع اشکال لامپ LED عبارت اند از:

پس در مرحله اول باید آن موقعیت و مکانی که به نور و روشنایی احتیاج دارد را شناسایی کنید سپس در مورد مناسب ترین شکل ظاهری لامپ خود تصمیم بگیریم.

مراحل نصب لامپ هایLED ولامپ های کم مصرف

امیدوارم که مطالب نصب لامپ های کم مصرف و LED برای شما مفید بوده باشد . در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید برای ما کامنت بگذارید تا کارشناسان یراق سازه عماد در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *