بلاگ, دسته‌بندی نشده

معرفی کلمپ کابل خودنگهدار

معرفی کلمپ کابل خودنگهدار

کلمپ کابل خودنگهدار نوعی از کابل های هوایی هستند که مقاومت بالایی در مقابل شرایط محیطی دارند. این کابل ها در مناطقی استفاده می شوند که دارای ارتفاع زیاد هستند و امکان سیم کشی زیر زمینی وجود ندارد. کلمپ کابل خودنگهدار از جنس آلومینیوم هستند و می توانند جایگزین خوبی برای کابل هایی با هادی مسی باشند. از کابل خودنگهدار برای انشعاب گرفتن استفاده می شود. این کلمپ ها دارای انواع مختلف هستند و هر یک ویژگی ها و کاربرد های مخصوص خود دارند. استفاده از کلمپ کابل خود نگهدار دارای مزایای زیر است:

کلمپ کابل خودنگهدار

به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد.قابلیت اطمینان در مقایسه با هر دو سیستم سربار رسانای برهنه و سیستم های زیرزمینی. هادی های عایق بندی شده از تماس تصادفی جلوگیری می کنند و در صورت سقوط سیستم تعلیق می توان منبع تغذیه را به طور موقت حفظ کرد.

برای تهیه و خرید انواع کلمپ کابل خود نگهدار می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید و مشکلات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید.

این کلمپ ها دارای انواع مختلف هستند و برای انتخاب و استفاده از آن می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس بوده و مشاوره قبل از خرید دریافت کنید.

انواع کلمپ کابل خودنگهدار

کلمپ ها در سایز های مختلف دسته بندی می شوند و انواع مختلف دارند. از لحاظ شکل ظاهری و نحوه استفاده و سایز به دسته های مختلف تقسیم می شوند که مهم ترین دسته بندی از نظر کاربرد و شکل ظاهری است.

کلمپ کابل خودنگهداری به دسته های زیر تقسیم می شود:

کلمپ آویز کابل خودنگهدار

یکی دیگر از انواع کلمپ های کابل خودنگهدار کلمپ های آویزی هستند و در دو مدل عمومی و پلیمری عرضه بازار می شوند. کلمپ عبوری دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است. برای تهیه و خرید این کلمپ ها با ما در تماس باشید.

کلمپ آویز کابل خودنگهدار دارای انواع مختلف است و به دو دسته زیر تقسیم می شود:

این کلمپ از جنس پلیمر فشرده است و سیم و کابل با کمک گیره از آن عبور می کند. این کلمپ ها دارای غلطک هستند. وزن کمی دارند و استفاده از آن بسیار ساده است.

در کلمپ آویز عمومی برای نگهداری کابل با باز کردن پیچ ها امکان عبور سیم و کابل وجود دارد.

کلمپ انشعابی

یکی از متنوع ترین مدل های کلمپ کابل خودنگهدار کلمپ انشعابی است.

این کلمپ کابل خودنگهدار برای انشعاب گرفتن مناسب است. از جمله انشعاباتی که توسط این کلمپ اجرا می شود شامل  انشعاب روشنایی معابر، اتصال کابل خودنگهدار به شبکه زمینی، اتصال کابل خودنگهدار به یکدیگر و غیره است. کلمپ انشعاب شامل موارد زیر است:

کلمپ انشعاب 1 به 4

کلمپ الومینیومی دو پیچه

هر یک از این کلمپ ها دارای کاربرد های متنوعی هستند که با توجه به نیاز پروژه انتخاب می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

کلمپ انتهایی

کلمپ انتهایی از جمله مهم ترین انواع کلمپ کابل خود‌نگهدار است.

این کلمپ برای ثابت کردن کابل خودنگهدار استفاده می شود. سیم و کابل ها داخل این کلمپ قرار گرفته و بسته بندی می شود و به صورت کابل قابل مهار شناخته می شود. کلمپ کششی دو مدل گره ای و پیچی دارد.

کلمپ های کششیه به صورت گوه ای کابل را محکم نموده و ثابت می نمایند. از کلمپ کششی گوه ای برای انتهایی کردن کابل های فشار متوسط استفاده می شود.

فروشگاه اینترنتی یراق سازه عماد ارائه دهنده انواع کابل خودنگهدار، مقره پلیمری، کابلشو و …. می باشد . در صورت هر گونه سوال برای ما کامنت بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگو باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *